Bezpieczne płatności on-line

Inwestycje w pożyczki, social lending

Bezpieczne płatności on-line

Liczne badania i artykuły potwierdzają, że Polacy pokochali zakupy on-line . Gwałtowny wzrost popularności tej formy nabywania towarów nie podlega dyskusji.  Nic więc dziwnego, że wielu z nas nawet nie próbuje sobie wyobrażać e-handlu bez możliwości ekspresowej finalizacji transakcji.

Szybkie przelewy online, kody BLIKA, płatności mobilne i e-portfele to tylko niektóre przykłady innowacyjnych metod płatności, z których coraz częściej przychodzi nam korzystać.

SZYBKIE PŁATNOŚCI ON-LINE – DLACZEGO WARTO?

Administratorzy nowoczesnych platform zakupowych doskonale zdają sobie sprawę z tego, że bogaty asortyment i korzystne ceny nie dają gwarancji zdobycia klienta. Oszczędność czasu i wygoda korzystania z intuicyjnych witryn spełzną na niczym w momencie, gdy obsługa transakcji okaże się dla użytkownika niewygodna. Możliwość skorzystania z prostych, szybkich i bezpiecznych form płatności niewątpliwie ma temu zapobiec.

Wyparcie tradycyjnych form rozliczeniowych przez płatności elektroniczne stało się światowym trendem. Oto dwa powody, dla których użytkownicy Internetu doceniają nowoczesne formy płatności:

SZYBKOŚĆ ZAWIERANIA TRANSAKCJI

Korzystając z usług operatorów płatności takich jak DotPay , Przelewy24 czy Pay U należy liczyć się z tym, że realizacji płatności zajmie tylko  kilka chwil. W odróżnieniu od tradycyjnego przelewu transakcje  zawierane są niemal natychmiastowo. Czas i miejsce dokonania wpłaty nie będą miały znaczenia. Co to oznacza?  Potwierdzenie dokonania wpłaty dotrze do odbiorcy równie szybko w   weekend, jak i w środku nocy.

AUTOMATYZACJA PROCESU

Choć w dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie bez konta bankowego mało kto potrafi przywołać jego numer z pamięci. Już samo przepisanie tego 26-cyfrowego ciągu cyfr okazuje się bardzo kłopotliwe. Chcąc skorzystać z szybkiej płatności wybieramy bank i przelewamy środki. Dane przelewu wypełniane są automatycznie, a ryzyko jakiejkolwiek pomyłki zostaje wyeliminowane.  

BEZPIECZEŃSTWO PŁATNOŚCI

Płatności internetowe zyskują popularność w tempie ekspresowym, ale czy rzeczywiście są bezpieczne? Wiarygodni operatorzy codziennie pośredniczą w milionach transakcji. Nie zmienia to jednak faktu, że każdy świadomy Internauta powinien zadać sobie minimum trudu, by sprawdzić tę wiarygodność w odpowiednim źródle.

JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNIEGO OPERATORA PŁATNOŚCI ON-LINE?

Szybkie płatności 1024x970 Bezpieczne płatności on line
  • Nie kieruj się włącznie stawką prowizyjną agencji rozliczeniowej. Pamiętaj również, że nie wszystkie opłaty i prowizje od płatności muszą spoczywać na Tobie – jako osobie dokonującej transakcji.
     
  • Sprawdź, czy operator płatności spełnia wszystkie wymogi formalno-prawne oraz czy  podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.
     
  • Zapoznaj się z opisem stosowanych zabezpieczeń systemowych. Możesz czuć się bezpiecznie, jeśli dana instytucja płatnicza spełnia normy bezpieczeństwa wydane przez takie instytucje jak  Payment Card Industry Security Standards Council  (np. certyfikat  PCI DSS).
     
  • Przyjrzyj się realizowanej polityce zachowania poufności i przetwarzania danych osobowych. Czy usunięcie lub modyfikacja Twoich danych w bazie operatora płatności są możliwe?

W JAKI SPOSÓB ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PŁATNOŚCI?

Jesteśmy podmiotem, który świadczy usługi finansowe i jest wpisany do rejestru Komisji Nadzoru Finansowego. Pamiętaj, że jeśli firmy pożyczkowe, z którymi współpracujesz nie zawnioskowały o wpis do tej bazy to  nie mają prawa do legalnego prowadzenia działalności!

Spełniamy wszystkie wymogi formalne związane z realizowaną przez nas działalnością.

Stawiamy na bezpieczeństwo transakcji, dlatego wszystkie transakcje realizowane są za pośrednictwem certyfikowanego operatora płatności DotPay .

Czy DotPay pobiera prowizję? 
TAK! Nie musisz się jednak tym martwić!  Opłata za realizację płatności w naszym serwisie pokrywana jest przez nas w całości. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *