Czy zastanawiałeś się ile tracisz odkładając inwestowanie?

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy!

RFL.com.pl: inwestycje krok po kroku

Inwestycje w pożyczki niewątpliwie wykazywały potencjał, obok którego nie mogliśmy przejść obojętnie. W końcu w branży pożyczkowej działaliśmy na długo przed uruchomieniem platformy inwestycyjnej.

Znaliśmy specyfikę branży i zdołaliśmy wypracować na tyle skuteczne know how, by zapewnić najwyższy wskaźnik spłacalności rat. W dalszej kolejności wystarczyło tylko zadbać o potrzeby potencjalnych inwestorów…

Finansowy Ninja, nowe wydanie. O pieniądzach, oszczędzaniu i inwestowaniu

Czy na rzecz edukacji finansowej można:porzucić dobrze płatny etat, w ciągu niedługiego czasu zbudować najpoczytniejszy blog finansowy w Polsce, samemu wydać blisko 600 stronicową książkę i wstrząsnąć rynkiem czytelniczym już na etapie jej przedsprzedaży?

Niezależność finansowa

Niezależność finansowa. Pierwsze kroki.

Sprawdź od czego zacząć budowanie niezależności finansowej! Zidentyfikuj swój typ osobowości finansowej i zrewiduj swoje poglądy na temat pieniędzy, a zobaczysz, że będzie to pierwszy krok w stronę świadomego wydawania, efektywnego oszczędzania i skutecznego inwestowania Niezależność finansowa: definicja Niezależność finansowa jest pojęciem względnym. Dla jednych może być utożsamiana z wydawaniem pieniędzy na wszystkie zachcianki. Dla innych wiąże się z życiem…
Przeczytaj więcej

Jak zarabiać na pożyczkach? Sprawdź jak zostać inwestorem!

W co zainwestować 10 000 – 20 000 – 50 000 zł? Istnieje wiele metod pomnażania pieniędzy, ale nie każdy inwestor może (i chce) ulokować od razu duże kwoty. Nie wszyscy mogą sobie również pozwolić na długoterminowe „zamrożenie” środków. W tym przypadku INWESTOWANIE W POŻYCZKI wydaje się ciekawą alternatywą. W odróżnieniu od tradycyjnych produktów inwestycyjnych model ten cechuje się wysoką stopą zwrotu i nie angażuje dużych kwot.

Social lending jak zarabiać

Social lending, pożyczki społecznościowe: czego nie wiecie o inwestowaniu?

W czasach niestabilnych giełd, zmieniających się przepisów oraz zawirowań na rynku walutowym nawet początkujący inwestorzy szukają coraz to nowych sposobów pomnażania kapitału.Inwestowanie w ramach modelu social lending/peer to peer (z ang. pożyczki społecznościowe) przez wiele osób zaliczane jest jako jeden z przykładów INWESTYCJI ALTERNATYWNYCH.

Czym się cechują? I ile można na nich zarobić?